Skip links

Poznaj mnie

NAZYWAM SIĘ

Arkadiusz Bogucki

Branża transportowa to moja specjalność. Jestem po to, aby pomóc Tobie i Twoim pracownikom poszerzyć kompetencje w zakresie transportu.

Z branżą transportową jestem związany od niemal 15 lat. Sam jestem przedsiębiorcą oraz odpowiadam za zarządzanie transportem. Jestem też doradcą ADR. Dlatego doskonale rozumiem nie tylko teorię, ale przede wszystkim praktykę związaną z pracą w branży TSL. Jestem doświadczonym i cenionym trenerem
dla branży transportowej. Szkolę, wspieram, doradzam.

Sprawdź co mogę dla Ciebie zrobić.

Droga

Dlaczego ze mną?

Działam niezależnie. Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu czasu pracy kierowców, rozliczania czasu pracy kierowców oraz przewozu towarów niebezpiecznych. Pomagam w przygotowaniu do uzyskania certyfikatu kompetencji zawodowych. Bazuję na autorskich materiałach i rozwiązaniach dydaktycznych – praktycznych, przystępnych, a jednocześnie efektywnych. Skutecznie podniosłem kompetencje kilku tysięcy: kierowców, zarządzających transportem, przedsiębiorców z branży transportu i spedycji.

• Organizuję szkolenia otwarte, jak i zamknięte – te drugie są dostosowane do indywidualnych potrzeb firmy zamawiającej.
• Koncentruję się na umiejętnościach praktycznych, podbudowując je niezbędną wiedzą teoretyczną. Po moich szkoleniach czujesz się gotowy do działania.
• Zapewniam zestawy gotowych procedur, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez zadania do wykonania.
• Stosuję autorskie, innowacyjne metody, które sprawiają, że każde szkolenie odbywa się w przyjaznej atmosferze i przynosi pożądane rezultaty.
• Elastyczność – wsłuchuję się w potrzeby Klientów i dostosowuję zakres oraz specyfikę szkoleń do ich oczekiwań.

Potrzebujesz doświadczonego szkoleniowca, który pomoże rozwinąć kompetencje Twoje i Twoich pracowników?

Kursy online

Prowadzę zarówno tradycyjne szkolenia, jak i kursy online. Jestem autorem e-szkoleń przygotowujących do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych, czasu pracy kierowców oraz z obsługi tachografu cyfrowego. Tryb online ma wiele zalet: odpadają koszty dojazdu nie marnuje się czasu na dojazdy po szkoleniach można wielokrotnie odtwarzać materiały edukacyjne.

Chcesz sprawdzić wszystkie moje kursy?

ZOBACZ OFERTĘ

Sprawdź aktualne terminy szkoleń

ZOBACZ OFERTĘ
Komputer kursy online
osoby na sali szkolenia w branży transportowej

Szkolenia

Oferuje pełen zakres szkoleń dedykowanych branży transportowej.
Jestem praktykiem, który krok po kroku pozwoli Ci stawić czoła nawet największym wyzwaniom.

Transport Trener – Twój partner na drodze do poszerzenia kwalifikacji

Zakres prowadzonych szkoleń obejmuje:
• transport, spedycję i logistykę – dla zarządzających przedsiębiorstwem transportowym (m.in. ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców, transport towarów wrażliwych SENT, ADR i więcej),
• szkolenia dla kierowców (okresowe, kwalifikacji wstępnej przyspieszonej z zakresu obsługi tachografu, przewozu towarów niebezpiecznych ADR, poprawnego mocowania ładunku itp.). Zapraszamy do współpracy.

Doradztwo

Czujesz, że kwestie formalne związane z założeniem lub prowadzeniem firmy transportowej zaczynają Cię przytłaczać? Potrzebujesz pomocy w przypadku zapowiedzianej kontroli? Jestem do Twojej dyspozycji. Zapewniam kompleksowe wsparcie w szerokim zakresie, również wszechstronne doradztwo w obszarze transportu i spedycji – nasz audyt i praktyczne wskazówki pozwolą Ci podnieść jakość oferowanych usług. Skontaktuj się również, jeżeli szukasz niezależnego eksperta, który zapewni kompleksowe doradztwo w obszarze transportu i spedycji.

Masz problemy z prowadzeniem firmy transportowej?

ZOBACZ OFERTĘ
Biurko komputer doradztwo