Pobierz e-book
Transport Trener

Szkolenia dla branży transportowej

Brakuje Ci pomysłów na rozwiązanie problemu z uzyskaniem Certyfikatu Kompetencji Zawodowych? Prawdopodobnie nie wiesz o Kursie Online CKZ.

Chcesz podnieść kwalifikacje lub przebranżowić się bez wychodzenia z domu? Postaw na rozwój w dynamicznej
i perspektywicznej branży transportowej. Ubiegaj się o Certyfikat Kompetencji Zawodowych!

CKZ jest dokumentem, który potwierdza wiedzę i uprawnienia do zarządzania transportem. Przydaje się zwłaszcza osobom chcącym założyć własną firmę przewozową lub spedycyjną. Jednym z wymogów jest zatrudnienie
w przedsiębiorstwie certyfikowanego specjalisty nadzorującego transport. Może nią być również sam właściciel.

Dlaczego warto mieć własny certyfikat?
  • Jako pracownik – masz lepsze kwalifikacje i kompetencje, które wyróżniają Twoją ofertę na tle innych kandydatów i możesz uzyskać wyższe wynagrodzenie.
  • Jako właściciel firmy – jesteś niezależny od pracowników z zewnątrz. Firma nie jest narażona na przestój w razie odejścia specjalisty.

Forma szkolenia CKZ

Szkolenie prowadzone jest w formie online – udostępniamy materiały PDF oraz filmy video. Kursanci otrzymują też dostęp do platformy edukacyjnej.

Kurs jest podzielony na moduły. Naukę można przerwać w dowolnym momencie, aby – po ponownym logowaniu ¬ – kontynuować szkolenie od wybranego etapu.

Na platformie znajdują się też lekcje pokazowe, z których krok po kroku dowiesz się, jak rozwiązywać zadania egzaminacyjne, a także poznasz przykładowe polecenia wraz z poprawnymi odpowiedziami.

Dla kogo jest ten kurs?

Kurs przeznaczony jest dla osób pracujących w branży transportowej: początkujących pracowników, managerów transportu, osób zarządzających transportem, właścicieli firm transportowych, spedycyjnych.

Czego się dowiesz?

Po ukończeniu szkolenia – jako uczestnik będziesz:

  • znać aktualne przepisy prawa dotyczące warunków i formalności dotyczących prowadzenia działalności w zakresie transportu drogowego oraz pośrednictwa przy przewożeni
  • posiadać wiedzę na temat przepisów konwencji CMR, przewozu towarów niebezpiecznych ADR, przewozu towarów szybko psujących się ATP,
  • mieć uprawnienia do przystąpienia do egzaminu.

Po uzyskaniu pozytywnego wyniku na egzaminie i otrzymaniu Certyfikatu Kompetencji Zawodowych zdobędziesz uprawnienia do zarządzania transportem w firmie transportowej i spedycyjnej.

Nie zwlekaj z decyzją o zapisie na kurs CKZ – teraz jest najlepszy czas, by zatroszczyć się o swoją karierę zawodową
i rozwijać kwalifikacje.

>>KURS ONLINE CKZ

Doradztwo

Szkolenia

Kursy online

Transport Trener

1850+

Przeszkolonych osób

Transport Trener

160+

Tyle firm nam zaufało

Transport Trener

230+

Zrealizowanych szkoleń

Transport Trener

10

Lat doświadczenia